Ter Kokusu

Biz çaresini biliyor ve anlatıyoruz…

Koltukaltı Terlemesi

/
/
/
828 izlenim

Koltukaltı aşırı terleme, aksiller hiperhidroz olarak da adlandırılır. Kontrolsüz, can sıkıcı, utanç verici ve izole edici bir sorundur. Koltuk altlarında oluşan ve sizi utandıran lekelerin yanısıra, kötü kokması nedeniyle de günlük hayatınızı mahvetmeye yetecek bir çok olumsuzluğu beraberinde getiren bu durumla kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz.

Ancak iyi artık iyi haberler mevcut. Aşırı terleme için güvenli tedaviler var, tedaviler işe yarıyor ve sizin seçim yapabileceğiniz veya birleştirebileceğiniz bir dizi çözüm seçeneğiniz mevcut.

Aşırı koltuk altında terlemesine karşı ilk savunma hattı antiperspirantlardır. Terleme önleyici maddeler non-invaziv, topikaldir. Direk cildinizin üst kısmına uygulanır. Demartologların klinik çalışmaları doğrultusunda antiperspiranlarının son zamanlarda ortaya çıkmasının, reçeteli ürünlerle aynı düzeyde ter yönetimi sağladığı, ancak daha az tahrişe sahip olduğu gösterildi. Bu yeni ve büyük ölçüde geliştirilmiş formülleri eczane raflarında görmekten ve herkes için kolaylıkla görmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text